I Igrzyska Sołtysów i Rad Sołeckich wsi Powiatu Trzebnickiego: Relacja

Igrzyska Sołectw
I Igrzyska Sołtysów i Rad Sołeckich wsi Powiatu Trzebnickiego odbyły się z powody niepewnej pogody nie jak było planowane w Kuraszkowie, a w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Obornikach Śl. Pomimo tej zmiany chęć wesołej rywalizacji i dobry nastrój nie opuszczał zawodników, gości honorowych i kibiców.
Gośćmi honorowymi byli mi. Starosta i Wicestarosta Powiatu Trzebnickiego, Burmistrz Obornik Śląskich (patron honorowy) oraz Wiceburmistrz i przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego woj. Dolnośląskiego.

Walka o punkty była zaciekła lecz uczciwa i z dużą dozą dobrego humoru. Zawodnicy zmierzyli się w mi. konkurencjach: bieg zespołowy na deskach, bieg bliźniaków, sztafeta w workach, sztafeta z jakiem, transport na kocu, obierania jajka na czas. Na koniec rywalizacji odbył się quiz z wiedzy o powiecie trzebnickim.

Nasi sąsiedzi z Wielkiej Lipy w pięknym stylu zdobyli 2 miejsce. Osolin choć walczył dzielnie znalazł się poza podium.

Zabawa była wyśmienita, wszystkim podczas imprezy i po jej zakończeniu humory dopisywały.
Pomysłodawcy i organizatorowi: Sołtysowi Wsi Kuraszków panu Andrzejowi Jarosowi należą się gratulacje i podziękowania za tak udaną imprezę - kto nie był niech żałuje i szykuje się na kolejną edycję za rok! ;-)

Narty dla trojga
Natry dla trojga 1
Natry dla trojga 2

Przeciąganie na kocu
Wyścig z kocem

Obieranie jajka na czas
Obieranie jajka na czas

Nagrody za uczestnictwo
Nagroda

Ekipa z Osolina
Załoga
blog comments powered by Disqus